کلاس آیلتس آنلاین ما

مطمعنا همه ما شاهد این مسعله بوده ایم که در مسیر دستیابی به مدرک آیلتس و یادگیری مهارتهای آن با هرکدام از مدرسین زبان انگلیسی در مورد ازمون ایلتس و نحوه امادگی صحبت کرده ایم فرد خود را مدرس ایلتس معرفی نموده و ادعا میکند که توانایی تدریس  ایلتس را دارا میباشد.

ولی همانگونه که همه ما واقف هستیم واقعیت این نیست و تعداد مدرسین خوب و متخصص در ایلتس حتی در شهرهای بزرگ ایران نیز بسیار محدود بوده تا جایی که در شهر های کوچک دانشجویان برای برگزاری کلاسهای آیلتس خود نزد، یک استاد خوب و معروف مجبور به مهاجرت به شهرهای بزرگتر اطراف می شوند

و این بدین دلیل است که، همه ما میدانیم که آموزش آیلتس کاری تکنیکال و تخصصی میباشد و صرف دانستن و حتی تسلط کامل بر زبان انگلیسی نیز دلیلی بر توانایی فرد در امر آموزش مهارتهای ایلتس نمی باشد.

 • ielts-classes-on-line

از آنجا که بسیاری از زبان آموزان متقاضی برای شرکت در کلاسهای آیلتس استاد حمیدی از شهرهای اطراف یا دورتر می باشند و به گفته خود ایشان در شهر خود قادر به یافتن استادی مجرب برای برگزاری آیلتس نبودند.

استاد حمیدی برای سهولت هر چه بیشتر مشکلات رفت و آمدی این افراد تصمیم به برگزاری کلاسهای آیلتس بشکل مجازی و آنلاین گرفت.

 

برای این منظور ما با استفاده از اپلیکیشن اسکایپ و گاها واتس آپ کلاسهای آیلتسمان را برگزار می کنیم. که برگزار کننده این دوره های آیلتس خود استاد حمیدی می باشند

و بخاطر داشته باشید که افراد سود جوی بسیاری تا کنون وجود داشته اند که با استفاده و سود جویی از اسم استاد حمیدی خود را همکار و نماینده استاد حمیدی معرفی کرده اند و از این طریق سعی بر سوء استفاده از شهرت استاد حمیدی داشته اند.

به همین منظور ما برای جلوگیری از سوء استفاده این افراد از شما خواهشمندیم که تنها روش ارتباطی شما با استاد حمیدی از طریق اسکایپ برای برگزاری کلاسهای آیلتس آنلاین و یا شماره 09164426113 باشد.

 

کلاس های آیلتس حضوری استاد حمیدی

 

باید خاطر نشان کرد که از نظر کیفیت برگزاری کلاسها هیچگونه تفاوتی بین کلاسهای حضوری و آنلاین استاد حمیدی و جود ندارد. و تمامی موضوعات و کتابهای تدریس شده در کلاسهای حضوری استاد حمیدی در کلاسهای مجازی ایشان نیز تدریس می شوند.

 

 

 

کتاب واژگان ضروری استاد حمیدی را می توانید با استفاده از لینک زیر در پیج اینستاگرام ما مطالعه نمایید

mohajerat-ielts

 

 

 

 

 

 

 

 

از ویژگی ها و فواید شرکت در کلاسهای آیلتس آنلاین استاد حمیدی

 1. شما از هر جای ایران می توانید در کلاسهای استاد حمیدی شرکت کنید.
 2. صرفه جویی در زمان رفت و آمد شما.
 3. کیفیت برگزاری کلاسهای آنلاین استاد حمیدی دقیقا با کیفیت کلاسهای حضوری ایشان یکسان است.
 4. هر چهار مهارت آیلتس در کلاسهای آنلاین استاد حمیدی که عبارتند از مهارت شنیداری IELTS Listening ، مهارت درک مطلب IELTS Reading ، مهارت نگارش IELTS Writing ، مهارت مکالمه IELTS Speaking مانند کلاسهای حضوری تدریس می شوند.
 5. در کلاسهای مجازی استاد حمیدی اصول لهجه بریتیش (British Accent) می باشد و تفاوت آن با لهجه آمریکایی دقیقا مثل کلاسهای حضوری ایشان تدریس می شود.
 6. تدریس گرامر زبان انگلیسی (از پایه تا پیشرفته).
 7. برخورداری از کیفیت صوتی و تصویری بالا که موجب سهولت هر چه بیشتر در برگزاری کلاس  می شود.

 

نحوه شرکت در کلاس آیلتس آنلاین استاد حمیدی

 1. برقراری تماس تلفنی با شخص استاد حمیدی از طریق شماره تلفنهای موجود در صفحه تماس با ما در وب سایت رسمی استاد حمیدی ( www.ieltsinshiraz.com ) و انجام مشاوره اولیه با شخص خود استاد حمیدی. توجه به این نکته خالی از لطف نیست که بیش از 90% زبان آموزان استاد حمیدی قبل از تعیین سطح با یک مشاوره کوتاه و شیرین 3 ماه زمان و 60% هزینه را کاهش داده اند. پس در اولین قدم شما باید با مشاوره های کارشناسانه استاد حمیدی نوع دوره مورد نیاز خود را انتخاب کنید
 2. تعیین سطح که بدین منظور متقاضی در یک مصاحبه آنلاین شرکت کرده و منظور از این مصاحبه تعیین سطح زبانی متقاضی می باشد، طبق تجربیات استاد حمیدی در پی چندین سال تدریس آیلتس شرکت در هر گونه کلاس زبانی بدون تعیین سطح اشتباه محض می باشد.
 3. ثبت نام، که برای انجام مراحل ثبت نام پس از انجام هماهنگی های لازم با استاد حمیدی در مورد قیمت و شهریه کلاسها و دوره آموزشی. متقاضی باید به صفحه تماس با ما در وب سایت رسمی استاد حمیدی مراجعه فرماید و فرم ارسال به : را تکمیل کند. در فیلد واحد مورد نظر گزینه واحد مدیریت انتخاب شود و در فیلد پیام، نمره مورد نظر آیلتس متقاضی، نوع آزمون، و مدت زمان درخواستی وی جهت رسیدن به نمره مورد نظر درج شود.
 4. دانلود نرم افزار ونصب آن روی گوشی یا کامپیوتر.
 5. تماس با استاد حمیدی و انجام هماهنگی جهت زمان برگزاری اولین جلسه کلاس.

 

 

آیلتس آنلاین تضمینی

تمام کلاس های آنلاین استاد حمیدی همچون کلاس های حضوری ایشان شامل تضمین بوده و متقاضی را در زمان مشخص شده به هدف خواهند رساند.

 

  

اپلیکیشن اسکایپ ( skype )

دانشجویان متقاضی کلاسهای آیلتس آنلاین استاد حمیدی برای حضور در کلاسهای ایشان بوسیله اسکایپ می توانند در کلاسهای استاد حمیدی شرکت کنند.

 

برای دانلود اپلیکیشن اسکایپ ( skype ) متقاضیان محترم می توانند توسط لینک های زیر اپلیکیشن اسکایپ را بر روی سیستم کامپیوتری یا گوشی موبایل خود بطور رایگان دانلود کنند. 

 

لینک دانلود اپلیکیشن اسکایپ برای windows

https://www.skype.com/en/

 

لینک دانلود اپلیکیشن اسکایپ برای Android

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.skype.raider

 

لینک دانلود اپلیکیشن اسکایپ برای ios

https://apps.apple.com/us/app/skype-for-iphone/id304878510

 

 

شما می توانید با استفاده از لینک وارد صفحه اینستاگرام ما شوید و تمامی پست های مربوط به آیلتس را مطالعه نمایید

mohajerat-ielts

طراحی سایت و سئو توسط بهار آرام
Top