بهترین کلاس آیلتس آنلاین در ایران

همانطور که همگی می دانیم بسیاری از افراد هستند که قصد تحصیل و مهاجرت دارند که نیازمند مدرک آیلتس می باشد. اما بیشتر افراد با توجه به شرایطی که دارند نمی توانند در کلاس های حضوری آیلتس شرکت نمایند پیشنهاد ما به شما کلاس های آنلاین می باشد که با داشتن هر شرایطی و با بودن در هرمکانی می توانید به صورت انلاین در کلاس های خود شرکت نمایید.

در ادامه این مقاله قصد داریم شما را با کلاس های آنلاین استاد حمیدی که از برترین اساتید آیلتس در شیراز هستند آشنا کنیم.

نحوه برگزاری کلاس آنلاین آیلتس در آکادمی زبان استاد حمیدی

بر خلاف تصور بیشتر افراد دوره های آنلاین آیلتس به صورت ویدئو های از قبل ضبط شده و یا اپلیکیشن روی موبایل نیست . تمامی دوره های آنلاین آیلتس آکادمی ما یک ارتباط زنده (live) با شخص استاد حمیدی در یک فضای آرام مانند کلاس واعقی با استفاده از نرم افزار اسکایپ SKYPE می باشد.

به صورتی که زبان آموزان تصویر و صدای استاد را خواهند داشت و فایل های PDF  به صورت آموزش آنلاین در اختیار متقاضیان قرار خواهد گرفت که شما عزیزان با استفاده از این روش یک تجربه متفاوت و دلنشین خواهید داشت. کلاس مجازی ایلتس در این آکادمی به گونه ای طراحی شده که تا با بالاترین کیفیت و در کوتاه ترین زمان ممکن شما را برای کسب نمره دلخواه در آزمون آیلتس آماده کند.

 

دلایل شهرت و معروفیت کلاس های آیلتس آنلاین استاد حمیدی را می توان در 7 مورد بیان کرد که آنها عبارتند از:

 1. مدرس کلاسهای مجازی آیلتس خود استاد حمیدی هستند. 
 2.  مصاحبه و تعیین سطح در آغاز دوره بصورت غیر حضوری.
 3.  آموزش از پایه و از راه دور. 
 4.  آموزش مهارتهای چهارگانه آیلتس از طریق تماس تصویری و اسکایپ.  
 5. نوع دوره مجازی آیلتس از نظر محدودیت زمانی زبان آموز. 
 6.  فرایند سنجش کیفیت یادگیری آیلتس و مهارتهای آن از راه دور. 
 7.  آزمون ماک آنلاین.

 

 

►1. تدریس در کلاسهای آیلتس غیر حضوری و آنلاین ما توسط خود استاد حمیدی صورت می پذیرد! این کلاس ها بهترین کلاسهای آیلتس در شیراز بوده که نتیجه نهایی شرکت در این دوره های طراحی شده ،  کارنامه های قبولی شاگردان در آیلتس 6 به بالا می باشد.

باید متذکر شد که کلاسهای استاد حمیدی چه در حالت حضوری و چه در حالت غیر حضوری از نظر کیفیت برگزاری کلاس هیچگونه تفاوتی ندارند. و همچنین تحصیلات دانشگاهی استاد حمیدی در رشته زبان انگلیسی بوده است و سالها در کشورهای اروپایی زندگی و کار کرده اند. تدریس خصوصی کلاس های آنلاین توسط خود استاد حمیدی می باشد

البته شایان ذکر است که استاد حمیدی در حال حاضر در شیراز سکونت دارند و موسس و مدیر موسسه مهاجرتی دایانامهاجر می باشند.

 استاد حمیدی نویسنده 2 کتاب بسیار معروف در ایران در زمینه آموزش داوطلبان آیلتس برای این آزمون می باشند. 

 

کتابهای استاد حمیدی عبارتند از:   

 

 

 

 

 

►2. در ابتدای دوره های آنلاین آیلتس طراحی شده توسط استاد حمیدی دقیقا همانند دوره های حضوری آیلتس متقاضیان قبل از شرکت در هر دوره باید یک تعیین سطح بدهند تا  دانش زبانی فرد مشخص بشود.

سپس بعد از مشخص شدن دانش زبانی و سطح زبانی فرد می تواند در کلاس های استاد حمیدی شروع به یادگیری زبان نماید.

 

►3.  در صورت نیاز زبان آموز به تقویت پایه زبان ، استاد حمیدی در جلسه های ابتدایی دوره آیلتس به مرور و تکمیل اطلاعات پایه و دانش عمومی زبان پرداخته که بیشتر شامل:

 • گرامر زبان انگلیسی
 • افزایش دایره واژگان زبان آموزان

می باشد. این دوره را می توان دوره Pre-IELTS نیز نامید که می تواند حتی در یک دوره 3 ماهه نیز پایان یابد. 

►4. تمامی زبان آموزان در بخش دوم دوره آموزش غیر حضوری آیلتس خود، که همان کسب مهارت های چهارگانه آیلتس بطور مجازی می باشد با همکاری و راهنمایی های استاد حمیدی بر روی مهارت های آزمون آیلتس که شامل:

 • Reading
 • Writing
 • Listening
 • Speaking

می باشد می توانند دوره های خود را آغاز نمایند. این دوره را می توان دوره ONLINE IELTS نیز نامید و طول دوره 3 ماه می باشد.

 

►5. دپارتمان تخصصی زبان انگلیسی استاد حمیدی (Hamidi English Language Department) بر اساس  دو دوره   Pre-IELTS ONLINE و IELTS ONLINE   سه نوع دوره آموزشی غیر حضوری و آنلاین آیلتس مختلف را بر اساس محدودیت زمانی زبان آموزان تعریف نموده است. 

   A. کلاسهای خصوصی آنلاین آیلتس:

در این دوره زبان آموز باید 2 یا 3 بار در هفته را در هر روز به مدت 90 دقیقه در کلاس خصوصی غیر حضوری آیلتس استاد حمیدی دقیقا مانند کلاسهای حضوری آیلتس استاد حمیدی شرکت کند. مطالعه خارج از کلاس برای زبان آموزان باید به طور متوسط حدود 4 الی 5 ساعت باشد.  طول دوره کلاسهای خصوصی آیلتس مجازی حدودا 10 ماه با برنامه ریزی دقیق و نظارت مستمر استاد حمیدی می باشد.

( طول دوره ذکر شده برای کسانی است که از سطح صفر قصد رسیدن به نمره 7 آیلتس را دارند )

   B. دوره خصوصی فشرده آنلاین آیلتس:

در این دوره آنلاین زبان آموز باید 4 جلسه 1.5 ساعته در هفته در کلاس خصوصی فشرده غیر حضوری آیلتس استاد حمیدی شرکت کند. مطالعه خارج از کلاس برای زبان آموزان باید به طور متوسط حدود 7 الی 8 ساعت باشد.  طول این دوره مجازی آیلتس حدودا 5 تا 6 ماه با برنامه ریزی دقیق و نظارت مستمر استاد حمیدی می باشد.

( طول دوره ذکر شده برای کسانی است که از سطح صفر قصد رسیدن به نمره 7 آیلتس را دارند )

C. دوره خصوصی فوق فشرده آنلاین آیلتس:

در این دوره زبان آموز باید 6 روز هفته را در هر روز 2 جلسه پشت سر هم و یا جدای از هم ( بر حسب نیاز و مبحثی که قرار است تدریس شود ) به مدت 180 دقیقه در کلاس خصوصی فوق فشرده آنلاین آیلتس استاد حمیدی شرکت کند. مطالعه خارج از کلاس برای زبان آموزان باید به طور متوسط حدود 10 ساعت باشد.  طول این دوره حدودا 3 تا 4 ماه با برنامه ریزی دقیق و نظارت مستمر استاد حمیدی می باشد.

( طول دوره ذکر شده برای کسانی است که از سطح صفر قصد رسیدن به نمره 7 آیلتس را دارند )


 

  

 

 

با استفاده از لینک زیر می توانید 6 راهکار کلیدی رایتینگ را مطالعه نمایید

mohajerat-ielts

 

 

 

 


 

 

►6. فرایند های سنجش کیفیت یادگیری در کلاسهای آنلاین آیلتس استاد حمیدی برای رسیدن به سطحی که بتوان آنها را بهترین کلاس آیلتس آنلاین در ایران نامید به این ترتیب هستند که در این فرایند:

 • جهت حصول اطمینان از کیفیت یادگیری و فهم مطالب پس از آموزش هر مهارت ، آزمون های شبیه سازی شده که بر اساس استانداردهای آیلتس و IDP هستند برای زبان آموز برگزار می شود
 • برگزاری این آزمون تنها زیر نظر خود استاد حمیدی می باشد و به این ترتیب زبان آموز پیوسته در حال غربال شدن و تحلیل است.

البته باید متذکر شد که آزمون های کلاسی نیز بصورت هفتگی از طریق اسکایپ بطور کتبی و شفاهی برگزار می شوند.

        با کلیک کردن برروی لینک زیر می توانید وارد صفحه مقالات دیگر ما شوید و مطالعه نمایید

                                ieltsinshiraz

 

همچنین باید متذکر شد متقاضیانی که به هر دلیل در هر کدام از مراحل ذکر شده در بالا موفق نشده باشند که نمره مورد نظر را کسب نمایند می توانند مجددا برای همان مهارت آزمون بدهند

►7. در آزمون جامع شبیه سازی آیلتس یا همان آزمون ماک آیلتس در Hamidi English Language Department که دقیقا مانند آیلتس IDP استرالیا برگزار می شود متقاضیان در این آزمون ماک آنلاین آیلتس در شرایط شبیه سازی شده قرار گرفته و قبل از پرداخت هزینه آزمون اصلی نسبت به توانایی خود اطمینان پیدا می کنند

 البته این آزمون آنلاین ماک آیلتس برای کسانی که در کلاسهای آیلتس حضوری یا غیر حضوری استاد حمیدی شرکت می کنند کاملا رایگان می باشد. و حتی در برخی از مواقع در صورت صلاح دید استاد حمیدی این آزمون آنلاین برای زبان آموزانشان چندین بار تکرار خواهد شد که در هر بار برگزاری آزمون ماک آیلتس آنلاین و یا حضوری ( تنها برای دانشجویان استاد حمیدی ) هزینه ایی برای آزمون پرداخت نمی شود.

 

همه میدانیم استاد حمیدی از بهترین اساتید آیلتس در شیراز هستند و دوره آیلتس تضمینی در شیراز را برگزار می کنند.

 شما عزیزان می توانید با استفاده از لینک زیر ویژگی های یک کلاس خوب را مطالعه نمایید.

10 ویژگی یک کلاس آیلتس خوب


 

تجربیات آزمونی زبان آموزان استاد حمیدی را می توانید با استفاده از لینک زیر در پیج ما مطالعه نمایید

mohajerat-ielts

 

 

 

 

 

 


طراحی سایت و سئو توسط بهار آرام
Top