معرفی - کلاس آیلتس آنلاین

 • کلاس آیلتس آنلاین ما

  1398/12/12 - 16:56:46
  کلاس آیلتس آنلاین ما

  مطمعنا همه ما شاهد این مسعله بوده ایم که در مسیر دستیابی به مدرک آیلتس و یادگیری مهارتهای آن با هرکدام از مدرسین زبان انگلیسی در مورد ازمون ایلتس و نحوه امادگی صحبت کرده ایم فرد خود را مدرس ایلتس معرفی نموده و ادعا میکند که توانایی تدریس  ایلتس را دارا میباشد. ولی همانگونه که همه ما واقف هستیم واقعیت این نیست و تعداد مدرسین خوب و متخصص در ایلتس حتی در شهرهای بزرگ ایران نیز بسیار محدود بوده تا جایی که در شهر های کوچک دانشجویان برای برگزاری کلاسهای آیلتس خود نزد، یک استاد خوب و معروف مجبور به مهاجرت به شهرهای بزرگتر اطراف می شوند و این بدین دلیل است که، همه ما میدانیم که آموزش آیلتس کاری تکنیکال و تخصصی میباشد و صرف دانستن و حتی تسلط کامل بر زبان انگلیسی نیز دلیلی بر توانایی فرد در امر آموزش مهارتهای ایلتس نمی باشد.

  ادامه مطلب ...
 • بهترین کلاس آیلتس آنلاین در ایران

  1399/02/07 - 08:59:21
  بهترین کلاس آیلتس آنلاین در ایران

  دلایل شهرت و معروفیت کلاس های آیلتس آنلاین ( غیر حضوری - مجازی ) استاد حمیدی و بعنوان بهترین کلاس آیلتس آنلاین در کشور شناخته شدن این کلاسها  را می توان در 7 مورد بیان کرد که آنها عبارتند از:

  1. مدرس کلاسهای مجازی آیلتس خود استاد حمیدی هستند.  2. مصاحبه و تعیین سطح در آغاز دوره بصورت غیر حضوری.  3. آموزش از پایه و از راه دور.  4. آموزش مهارتهای چهارگانه آیلتس از طریق تماس تصویری و اسکایپ.  5. نوع دوره مجازی آیلتس از نظر محدودیت زمانی زبان آموز.  6. فرایند سنجش کیفیت یادگیری آیلتس و مهارتهای آن از راه دور.  7. آزمون ماک آنلاین.

  ادامه مطلب ...
 • آزمون آنلاین ماک آیلتس

  1399/02/08 - 09:10:36
  آزمون آنلاین ماک آیلتس

  استاد حمیدی در توصیف آزمون آزمایشی آنلاین آیلتس می گوید، واژه ماک MOCK به معنای تقلید کردن است و به دسته  آزمونهایی گفته می‌شود که دقیقا شبیه آزمون اصلی باشد.

  ادامه مطلب ...
طراحی سایت و سئو توسط بهار آرام
Top