معرفی - کلاس آیلتس آنلاین

 • کلاس آیلتس آنلاین ما

  1398/12/12 - 16:56:46
  کلاس آیلتس آنلاین ما

  مطمعنا همه ما شاهد این مسعله بوده ایم که در مسیر دستیابی به مدرک آیلتس و یادگیری مهارتهای آن با هرکدام از مدرسین زبان انگلیسی در مورد ازمون ایلتس و نحوه امادگی صحبت کرده ایم فرد خود را مدرس ایلتس معرفی نموده و ادعا میکند که توانایی تدریس  ایلتس را دارا میباشد.

  ولی همانگونه که همه ما واقف هستیم واقعیت این نیست و تعداد مدرسین خوب و متخصص در ایلتس حتی در شهرهای بزرگ ایران نیز بسیار محدود بوده تا جایی که در شهر های کوچک دانشجویان برای برگزاری کلاسهای آیلتس خود نزد، یک استاد خوب و معروف مجبور به مهاجرت به شهرهای بزرگتر اطراف می شوند

  و این بدین دلیل است که، همه ما میدانیم که آموزش آیلتس کاری تکنیکال و تخصصی میباشد و صرف دانستن و حتی تسلط کامل بر زبان انگلیسی نیز دلیلی بر توانایی فرد در امر آموزش مهارتهای ایلتس نمی باشد.

  ادامه مطلب ...
 • بهترین کلاس آیلتس آنلاین در ایران

  1399/02/07 - 08:59:21
  بهترین کلاس آیلتس آنلاین در ایران

  همانطور که همگی می دانیم بسیاری از افراد هستند که قصد تحصیل و مهاجرت دارند که نیازمند مدرک آیلتس می باشد. اما بیشتر افراد با توجه به شرایطی که دارند نمی توانند در کلاس های حضوری آیلتس شرکت نمایند پیشنهاد ما به شما کلاس های آنلاین می باشد که با داشتن هر شرایطی و با بودن در هرمکانی می توانید به صورت انلاین در کلاس های خود شرکت نمایید.

  در ادامه این مقاله قصد داریم شما را با کلاس های آنلاین استاد حمیدی که از برترین اساتید آیلتس در شیراز هستند آشنا کنیم.

  ادامه مطلب ...
 • آزمون آنلاین ماک آیلتس

  1399/02/08 - 09:10:36
  آزمون آنلاین ماک آیلتس

  بر طبق آنچه استاد حمیدی در تعریف آزمون آزمایشی آیلتس می گویند، ماک MOCK در لغت به معنای تقلیدی است و به آزمونی گفته می‌شود که کاملاً شبیه آزمون اصلی باشد.

  که به صورت آنلاین برگزار می‌شود که توسط یک یا چند نفر آزمون گیرنده ازشخص متقاضی گرفته شده و توسط فردی که مسلط به آیلتس و مهارت‌های آن است بررسی و نمره دهی می‌شود.

  ادامه مطلب ...
طراحی سایت و سئو توسط بهار آرام
Top