درباره استاد کریم حمیدی

استاد حمیدی برگزار کننده بهترین کلاسهای آیلتس حضوری و آیلتس آنلاین، نویسنده 2 کتاب بسیار معروف در زمینه آموزش آیلتس در ایران و متخصص در امور مهاجرت کاری و تحصیلی.

همچنین استاد حمیدی موسس و مدیر موسسه مهاجرتی دایانا مهاجر در شیراز.

ایشان با تجربه فراوان چندین ساله شان که در دوران اقامت و تدریس زبان انگلیسی در انگلستان و همچنین کشور زیبای یونان کسب کرده اند، توانسته اند در حال حاضر یکی از برترین اساتید IELTS در ایران باشند.

 

استاد حمیدی به مدت 13 سال به تدریس IELTS در انگلستان و یونان و 6 سال در ایران مشغول بوده است. توانایی ایشان در امر آموزش نتیجه سالها مطالعه بر روشهای تدریس می باشد. وی دارنده مدارک متعددی در امر آموزش زبان انگلیسی است.

 

تعداد زبان آموزان استاد حمیدی که در 5 سال اخیر موفق به کسب نمرات 7 به بالا در آزمون آیلتس آکادمیک (Academic IELTS) و آزمون آیلتس جنرال (General IELTS) شدند نشانگر توانایی ایشان در امر آموزش می باشد. همچنین شایان ذکر است که زبان آموزان استاد حمیدی در دوران تحصیل از مزیت مشاوره در امور مهاجرت بطور رایگان نیز برخوردار خواهند بود. از دیگر خدماتی که استاد حمیدی در کلاسهای خود به زبان آموزان ارائه می دهند، برگزاری کلاسهای آیلتس لایف اسکیلز (IELTS Life Skills​) است.

 

کتاب SUPER IELTS SPEAKING PREPARATION و SUPER IELTS VOCABULARY PREPARATION نوشته شده توسط استاد حمیدی یکی از کتابهای بسیار معروف و کارآمد در مهارت گفتاری (speaking) آیلتس و واژگان ضروری در آیلتس می باشند.  این دو کتاب ارزشمند شامل 950 نمونه سوال در 3 بخش اسپیکینگ آزمون آیلتس در کتاب SUPER IELTS SPEAKING PREPARATION و 950 لغت ضروری آیلتس که در 35 درس همراه با یک مقاله در انتهای هر درس در کتاب SUPER IELTS VOCABULARY PREPARATION می باشند،

سوالات موجود در کتاب SUPER IELTS SPEAKING PREPARATION همگی برگرفته از سوالات پرسیده شده در آزمون های متعدد آیلتس هستند و می توان جواب های موجود در این کتاب را جزو بهترین نمونه جوابهای اسپیکینگ آیلتس موجود نامید. استفاده از کتاب اسپیکینگ استاد حمیدی دستیابی به نمرات بالای 7 را در بخش گفتاری آزمون آیلتس برای استفاده کنندگان از یک رویا به واقعیتی دست یافتنی تبدیل می کند.

تمامی واژگان بکار رفته شده در کتاب SUPER IELTS VOCABULARY PREPARATION برگرفته شده از ریدینگ آزمونهای آیلتس دوره های اخیر برگزار شده در سراسر جهان می باشند. لغات موجود در کتاب با دارا بودن ترجمه فارسی ، توضیح مفهومی لغت به زبان انگلیسی و نمونه جملات ساخته شده برای هر لغت به مخاطب این امکان را میدهند که تجربه حفظ لغات ضروری برای آیلتس دیگر یک تجربه سخت و غیر ممکن نباشد و در نتیجه نمره ریدینگ آزمون آیلتس مخاطب این کتاب جزو نمرات تضمین شده روز آزمون آیلتس وی باشد. 
کتاب در دست تالیف استاد حمیدی که تمرکز بر افزایش دامنه لغات کاربردی، گرامر و چهار مهارت آیلتس برای دانشجویان و زبان آموزان دوره پری آیلتس Pre-IELTS دارد با نام SUPER Pre-IELTS PREPARATION می باشد که به زودی در تمامی کتابخانه های کشور در دسترس عموم قرار خواهد گرفت.

 

موسسه مهاجرتی دایانا مهاجر

موسسه مهاجرتی دایانا مهاجر با مدیریت جناب آقای استاد حمیدی در شیراز، تحت عنوان موسسه مشاوره کاریابی بین المللی از وزارت کار مجوز فعالیت اخذ کرده است.
لازم به ذکر است که موسسات مشاوره کاریابی بین المللی رسمی در ایران که تحت نظارت وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی واقع در تهران، تحت عنوان مشاوره شغلی و کاریابی هاي غیر دولتی خارجی سراسر کشور مجوز فعالیت اخذ کرده اند، طبق فهرست مشخصات دفاتر مشاوره شغلی و کاریابی هاي غیر دولتی خارجی سراسر کشور ( خرداد 99 ) 140 دفتر فعال بوده اند که موسسه مهاجرتی دایانا مهاجر بعد از این تاریخ به جمع این موسسات اضافه شد.

زمینه فعالیتهای استاد حمیدی:

تدریس آیلتس بصورت حضوری

 • آیلتس آکادمیک (Academic IELTS)
 • آیلتس جنرال (General IELTS)
 • آیلتس لایف اسکیلز (IELTS Life Skills​)

تدریس آیلتس بصورت غیر حضوری و آنلاین

 • آیلتس آکادمیک (Academic IELTS)
 • آیلتس جنرال (General IELTS)
 • آیلتس لایف اسکیلز (IELTS Life Skills​)

تدریس مکالمه روزمره، تجاری، جهت مصاحبه در سفارت

مشاوره ودر امور مهاجرت

اخذ پذیرش تحصیلی و دانشگاهی

 • مدرسه
 • کالج
 • کارشناسی (لیسانس)
 • کارشناسی ارشد (فوق لیسانس)
 • دکترا (PHD)
 • فوق دکترا

اخذ ویزا

چاپ مقالات

 • مقالات ISI
 • مقالات ISC

برگزاری دوره های TTC (دوره های تربیت استاد و آموزش روش تدریس)

 

درباره استاد کریم حمیدی

صفحات مرتبط سایت های رسمی استاد حمیدی و آنچه شما را با خدمات ما بیشتر آشنا می کند:

 

صفحات مرتبط سایت های رسمی استاد حمیدی و آنچه شما را با خدمات ما بیشتر آشنا می کند:
تحصیل در یونانمهاجرت به استرالیا از طریق ازدواجمهاجرت به کانادا از طریق کار ( اسکیل ورکر یا اکسپرس اینتری )کلاس مکالمه آنلاین ما
مهاجرت از طریق تولد به یونان

مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری

 

ویزای تحصیل در انگلستان

بهترین کلاس آیلتس شیراز

مهاجرت توریستی به یونانمهاجرت به استرالیا از طریق کارویزای ازدواج انگلستانبهترین کلاس آیلتس آنلاین در ایران
مهاجرت از طریق ازدواج به یونانتحصیل در کانادا

ویزای توریستی انگلستان

 

کلاس آیلتس آنلاین ما
مهاجرت از طریق کار به یونانمهاجرت به کانادا از طریق ازدواجویزای پزشکی انگلستانکتاب واژگان ضروری آیلتس
مهاجرت سرمایه گذاری به یونانمهاجرت به کانادا از طریق تولدویزای دیدار اقوام در انگلستانکتاب اسپیکینگ آیلتس
تحصیل در استرالیامهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاریویزای تجاری انگلستانهزینه کلاس فشرده مکالمه
مهاجرت به استرالیا از طریق تولد

بهترین کلاس آیلتس شیراز

ویزای کار انگلیسکلاس مکالمه

 

راهنمای کامل انتخاب بهترین استاد آیلتس IELTS

قدم اول: روش تحقیق برای پیدا کردن بهترین استاد ها و مراکز آموزش آیلتس IELTS

اعتماد مهمترین شرط انتخاب یک استاد آیلتس IELTS است. این اعتماد است که باعث می شود شب ها بیدار بمانید و تمرین هایی که استاد مشخص کرده را انجام دهید. این اعتماد است که باعث می شود در روزهای سخت در سر کلاس به موقع حاضر شوید، این اعتماد است که باعث می شود وقتی که آهنگ پیشرفت به نظر آهسته می آید طاقت بیارید و با پشتکار ادامه دهید، تا اینکه تلاش شما به نتیجه برسد. حال سوال این است که چگونه استاد آیلتس IELTS قابل اعتمادی پیدا کنیم؟ در ادامه از نکات مهم نکته بردارید و اگر سوالی برای شما باقی ماند از منوی بالای صفحه با ما تماس بگیرید. در حین خواندن این مقاله برخی از ویژگی های کلاس های خصوصی و حضوری و آنلاین آیلتس IELTS استاد حمیدی را نیز به شما معرفی کنیم.

چرا انتخاب یک استاد مشهور آیلتس IELTS کمترین ریسک را دارد؟

شهریه مناسب و معقول: شهرت باعث می شود که زمان آزادی که استاد آیلتس IELTS برای برگزاری کلاس برای شاگردان دارد تمام شود. بنابراین برای افزایش درآمد تنها راه این است که هزینه هارا مناسب کنند تا همه افراد که علاقه به شرکت در این کلاس ها دارند بتوانند حضور پیدا کنند. مانند هزینه های مناسب و معقول کلاس های استاد حمیدی.

 تعداد جلسات کلاس: به خاطر تکمیل بودن همه وقت ها، و برگزار شدن کلاس ها هم به صورت آنلاین و هم حضوری توسط استاد حمیدی. تعداد جلسات برای زبان آموزان پایین تر می آید تا هم هزینه انها کمتر شود. و هم کیفیت یادگیری از بین نرود.

چه استادی برای موفقیت سریع شما در آیلتس IELTS بیشترین دلسوزی را دارد؟

واقعیت این است که تدریس آیلتس IELTS یک شغل است، در هر شغل منفعت مشتری و فروشنده اگر با هم همسو باشد، بهترین حالت برای مشتری است. بنابراین شما به عنوان مشتری، لازم است که به دنبال استاد آیلتسی باشید که با اینکه در کار تدریس آیلتس IELTS عالی است، تازه وارد نباشد و دارای تجربه کاری بالا باشد. تا بتواند تمامی مطالب مهم را برای شما بازگو کند. استاد حمیدی که جزء بهترین ها در شیراز می باشد. از دلسوز ترین و با انصاف ترین اساتید آیلتس می باشد.

چه سوالاتی باید از دوستانی که آیلتس IELTS گرفتند بپرسیم؟

از دوستانی که به سرعت نتیجه گرفتند و به موفقیت در آزمون آیلتس IELTS رسیدند تحقیق کنید. در هنگام تحقیق مراقب باشید که از شخصی که سوال می کنید شرایط شبیه شما داشته باشد، مثلاً شخصی که سطح انگلیسی پیشرفته دارد و  با یک دوره سریع فشرده آیلتس IELTS نمره 7 در آزمون آیلتس IELTS را گرفته، نمی تواند  برای یک زبان آموز کاملاً مقدماتی راهنمای خوبی باشد، چون که شاگردی که در سطح کاملاً مقدماتی است نیاز دارد اول به خوبی انگلیسی را یاد بگیرد، لغت معنی و مکالمه خوبی پیدا کند، سپس لازم است که تکنیک ها و استراتژی های آیلتس IELTS را یاد بگیرد. به عبارتی یک استاد که بتواند خیلی سریع، با دلسوزی سطح زبان انگلیسی یک زبان آموز را از سطح کاملاً مقدماتی انگلیسی به سطح نمره 7 در آیلتس IELTS برساند با یک استاد که صرفاً می تواند تکنیک ها و انواع سوالات آیلتس IELTS را با شاگرد دوره کند ارزش کارش متفاوت است دقیقا همانند استاد حمیدی و تکنیک های کاری ایشان.

  چطور بین چند کلاس خوب آیلتس IELTS بهترین را تشخیص دهیم؟

اگر شما با تحقیقات خود بین چند مدرس و استاد ایلتس گیر افتادید و دچار دو دلی شدید. باید سری به وبسایت های آنها بزنید و نظر های مردم و زبان اموزان را درباره انها بخوانید.

در این صورت با شیوه تدریس اساتید بیشتر اشنا می شوید و این گونه میتوانید بهترین استاد را انتخاب کنید.

استاد آیلتس IELTS به پیشرفت شما نظارت داشته باشد.

شما باید استاد آیلتسی را برای خود پیدا کنید که فکر موفقیت و آینده شما هم نیز باشد. و همچنین دخل و خرج شما برایش مهم باشد. کلاس های شمارا بی دلیل کنسل نکند و ان ها را به عقب نیندازد. اگر همه هزینه را پرداخت کردید و بعد خواستید کلاس هایتان را به هر دلیلی کنسل کنید. نگران بازنگشتن پول خود نباشید. پس خلاصه باید استادی را برای خود انتخاب کنید که فکر همه مخارج شما باشد و با انصاف باشد.

شما با انتخاب بهترین استاد که شخصی با خصوصیات اخلاقی (دلسوز، با انصاف، با تجربه و جدی در کار) باشد. می توانید موفقیت خودتان را تضمین کنید.

طراحی سایت و سئو توسط بهار آرام
Top