بهترین کلاس آیلتس شیراز

دپارتمان تخصصی زبان استاد حمیدی (Hamidi English Language Department ) با بیش از 17 سال سابقه در تدریس آیلتس در ایران و کشور های خارج تاکید دارد که تمامی دوره های آیلتس با کیفیت بسیار بالایی برگزار شود. 

همانطور که می دانید آزمون آیلتس تا به امروز متقاضیان زیادی را به خود جذب کرده است و هدف بیشتر متقاضان مهاجرت تحصیلی و یا مهاجرت کاری می باشد و تمامی زبان آموزان با شرکت در این آزمون سطح زبانی خود را مشخص می کنند و بعد از دریافت مدرک برای ویزای تحصیلی و ویزای کاری اقدام می نمایند. 

 

 • ostad Hamidi

دلایل معروفیت کلاس های آیلتس استاد حمیدی را می توان در 7 مورد زیر بیان کرد عبارتند از:

 1.  مدرس آیلتس خود استاد حمیدی هستند.
 2.  مصاحبه و تعیین سطح در آغاز دوره. 
 3.  آموزش از پایه. 
 4.  آموزش مهارت های چهارگانه آیلتس.
 5.  نوع دوره از نظر محدودیت زمانی زبان آموز.
 6.  فرایند سنجش کیفیت یادگیری. 
 7.  برگزاری آزمون ماک آیلتس در شیراز.

تمامی عبارت های گفته شده کوتاه در بالا به شرح زیر است و همگی مربوط به استاد حمیدی که بهترین استاد آیلتس در شیراز هستند می باشد. 

 

►1. تدریس در کلاس های آیلتس ما توسط خود استاد حمیدی صورت می پذیرد. این کلاس ها بهترین کلاسهای آیلتس در شیراز بوده که نتیجه نهایی شرکت در این دوره های طراحی شده ،  کارنامه های قبولی شاگردان در آیلتس 6 به بالا می باشد.

شایان ذکر است که استاد حمیدی تحصیل کرده در رشته دانشگاهی زبان انگلیسی بوده است و سالها در کشورهای اروپایی زندگی و کار کرده اند اما در حال حاضر در شیراز سکونت دارند و از بهترین اساتید آیلتس در شیراز هستند

و  تدریس خصوصی آیلتس ielts در شیراز توسط خود استاد می باشد.

 همچنین استاد حمیدی نویسنده چند کتاب معروف در ایران هستند که در زمینه آماده سازی داوطلبان برای آزمون آیلتس می باشد.

کتابهای استاد حمیدی عبارتند از: 

 

 

 

 

 

►2. در ابتدای دوره های آیلتس طراحی شده توسط استاد حمیدی متقاضیان قبل از شرکت در هر دوره باید یک تعیین سطح بدهند که دانش زبانی فرد مشخص شود 

و سپس با توجه به سطح مشخص شده، زبان آموز می تواند در دوره های متناسب با درک زبانی خود کلاس های آیلتس را با بهترین استاد ایلتس در شیراز شروع کند.

 

►3. در صورت نیاز زبان آموز به تقویت پایه زبان ، استاد حمیدی در جلسه های ابتدایی دوره آیلتس به مرور و تکمیل اطلاعات پایه و دانش عمومی زبان پرداخته که بیشتر شامل:

 • گرامر زبان انگلیسی
 • افزایش دایره واژگان زبان آموزان

می باشد. این دوره را می توان دوره Pre-IELTS نیز نامید که می تواند حتی در یک دوره 3 ماهه نیز پایان یابد. 

 


 

 

شرایط کتاب واژگان استاد حمیدی و خرید کتاب را با استفاده از لینک زیر در پیج اینستاگرام ما می توانید مطالعه کنید

 

⇔      

mohajerat-ielts

 

 

 


 

 

 

►4. استاد حمیدی در دوره دوم یا دوره اصلی آیلتس به تمامی زبان آموزان 4 مهارت اصلی آیلتس را آموزش می دهند که شامل موارد ذکر شده در زیر می باشد: 

این دوره را می توان دوره IELTS نیز نامید و طول دوره 3 ماه می باشد.

زبان آموزان می توانند با استفاده از دوره های فشرده آیلتس در شیراز که توسط استاد حمیدی برگزار می شود نمره مورد نظر خود را کسب نمایند.

 

►5.  دپارتمان تخصصی زبان انگلیسی استاد حمیدی (Hamidi English Language Department )بر اساس  دو دوره Pre-IELTS و IELTS  سه نوع دوره آموزشی مختلف را بر اساس محدودیت زمانی زبان آموزان تعریف نموده است. 

  A. کلاسهای خصوصی آیلتس:

 در این دوره زبان آموز باید 2 یا 3 روز در هفته را در هر روز 1 جلسه به مدت 90 دقیقه در کلاس خصوصی آیلتس استاد حمیدی شرکت کند.

مطالعه خارج از کلاس برای زبان آموزان باید به طور متوسط حدود 4 الی ساعت باشد.  طول این دوره حدودا 10 ماه با برنامه ریزی دقیق و نظارت مستمر استاد حمیدی می باشد.

( طول دوره ذکر شده برای کسانی است که از سطح صفر قصد رسیدن به نمره 7 آیلتس را دارند )

  B. دوره فشرده آیلتس:

 در این دوره زبان آموز باید 4 روز هفته را در هر روز 1 جلسه به مدت 90 دقیقه در کلاس خصوصی آیلتس استاد حمیدی شرکت کند.

مطالعه خارج از کلاس برای زبان آموزان باید به طور متوسط حدود 7 الی ساعت باشد.  طول این دوره حدودا 5 تا 6 ماه با برنامه ریزی دقیق و نظارت مستمر استاد حمیدی می باشد.

( طول دوره ذکر شده برای کسانی است که از سطح صفر قصد رسیدن به نمره 7 آیلتس را دارند )

 C. دوره فوق فشرده آیلتس:

در این دوره زبان آموز باید 6 روز هفته را هر روز 2 جلسه به مدت 180 دقیقه در کلاس خصوصی آیلتس استاد حمیدی شرکت کند.

مطالعه خارج از کلاس برای زبان آموزان باید به طور متوسط حدود 10 ساعت باشد.  طول این دوره حدودا 3 تا 4 ماه با برنامه ریزی دقیق و نظارت مستمر استاد حمیدی می باشد.

( طول دوره ذکر شده برای کسانی است که از سطح صفر قصد رسیدن به نمره 7 آیلتس را دارند )

 

►6. فرایند های سنجش کیفیت یادگیری در کلاسهای آیلتس استاد حمیدی برای رسیدن به سطحی که بتوان آنها را بهترین کلاس آیلتس شیراز نامید به این ترتیب هستند که:

 • در این فرایند جهت حصول اطمینان از کیفیت یادگیری مطالب پس از آموزش هر مهارت ، آزمون های شبیه سازی شده یا همان آزمون ماک که مستقیما زیر نظر استاد حمیدی می باشد برای تمام زبان آموزان به طور یک سان برگزار می شود. و به این ترتیب زبان آموزان پیوسته در حال غربال شدن میباشند.
 •  آزمون های کلاسی که بصورت هفتگی برگزار می شوند.

همچنین باید متذکر شد متقاضیانی که به هر دلیل در هر کدام از مراحل ذکر شده در بالا موفق نشده باشند که نمره مورد نظر را کسب نمایند می توانند مجددا برای همان مهارت آزمون بدهند.

 

►7. در آزمون جامع شبیه سازی آیلتس یا همان آزمون ماک آیلتس در Hamidi English Language Department که دقیقا مانند آیلتس IDP استرالیا برگزار می شود متقاضیان در شرایط شبیه سازی شده قرار گرفته و قبل از پرداخت هزینه آزمون اصلی نسبت به توانایی خود اطمینان پیدا می کنند.

که البته این آزمون برای کسانی که در کلاسهای آیلتس استاد حمیدی شرکت می کنند کاملا رایگان می باشد. و حتی در برخی از مواقع در صورت صلاح دید استاد حمیدی این آزمون برای زبان آموزانشان چندین بار تکرار خواهد شد که در هر بار برگزاری آزمون ماک ( تنها دانشجویان استاد حمیدی ) هزینه ایی برای آزمون پرداخت نمی شود.

 

 

همه میدانیم استاد حمیدی از بهترین اساتید آیلتس در شیراز هستند و دوره آیلتس تضمینی در شیراز را برگزار می کنند.

 شما عزیزان می توانید با استفاده از لینک زیر ویژگی های یک کلاس خوب را مطالعه نمایید.

10 ویژگی یک کلاس آیلتس خوب


 

 

 

تجربیات آزمونی زبان آموزان استاد حمیدی را با استفاده لینک زیر در پیج اینستاگرام ما مطالعه نمایید

 

       

mohajerat-ielts

 

 

 


 

 
طراحی سایت و سئو توسط بهار آرام
Top