مقالات مرتبط - مقالات مهاجرت تحصیلی به کانادا

 • نکاتی در مورد نوشتن انگیزه نامه

  1397/12/15 - 02:10:15
  نکاتی در مورد نوشتن انگیزه نامه

  در مورد نوشتن انگیزه نامه یا همان SOP استاد حمیدی به دانشجویان مقطع دکترا جند نصیحت کرده است که در ادامه مطلب این مفاله به آنها بیشتر می پردازیم. استاد حمیدی معتقد است که برای نوشتن یک SOP خوب باید به نکاتی نظیر 1. چه چیزهایی در انگیزه نامه یا SOP نوشته شود. 2. خلاصه و مفید نوشتن. 3. مثال های واقعی زدن . 4. روی مهارت ها تاکید کردن. 5. برنامه و هدف از دکتری گرفتن دقیق و شفاف نوشته شود، توجه کرد.

  ادامه مطلب ...
 • مهاجرت تحصیلی به کانادا

  1399/09/27 - 13:55:21
  مهاجرت تحصیلی به کانادا

  ویزای تحصیلی کانادا از پرطرفدارترین ویزاهای کانادا و روشهای مهاجرت و دریافت اقامت کانادا است. دانشجویان از سراسر دنیا برای تحصیل در موسسات آموزشی و دانشگاه های کانادا راهی کانادا می شوند. اگر به مهاجرت تحصیلی به کانادا و ویزای تحصیلی کانادا فکر می کنید. و می‌خواهید بدانید. هزینه تحصیل در کانادا چقدر است؟ چه مدارکی برای مهاجرت تحصیلی به کانادا نیاز است؟

   

  ادامه مطلب ...
 • ادامه تحصیل در کانادا

  1399/10/03 - 11:11:31
  ادامه تحصیل در کانادا

  پس از پایان دوره دبیرستان در کانادا، همچون دیگر کشورها مقاطع لیسانس، فوق لیسانس و دکترا شروع می شوند. اما امروزه ترجیح بسیاری از افراد بر این است که. با توجه به رشد سریع بازار کار، به دوره های کوتاه مدت در کالج‌ها و یا موسسات فنی بروند. تا بتوانند مهارت های مرتبط با دنیای بازار کار را با سرعت بیشتر و در دوره های کوتاهتر فرابگیرند.

  ادامه مطلب ...
 • کرونا و تحصیل در کانادا

  1400/07/17 - 15:35:38
  کرونا و تحصیل در کانادا

   

  کشور کانادا در سال 2019 مقصد بیشتر از 600000 دانشجوی بین المللی بوده است. به طوری که کشور کانادا هرسال بیشتر از 50,000 دانش آموز و دانشجوی سابق این کشور توانسته اند اقامت دائم کانادا را اخذ کنند. با این حال سوال قابل بررسی این است که با شروع و همچنین افزایش کرونا چگونه می توان پذیرش دانشگاه های این کشور را دریافت کرد.؟

  ادامه مطلب ...
طراحی سایت و سئو توسط بهار آرام
Top