معرفی - کلاس آیلتس حضوری

 • کلاس آیلتس ما

  1398/11/20 - 02:02:06
  کلاس آیلتس ما

  کلاسهای زبان استاد حمیدی در سالهای اخیر در شیراز بعنوان بهترین کلاسهای آیلتس شیراز شناخته شده اند.

  در این کلاسها استاد حمیدی صرف نظر از سطح دانش پایه زبان متقاضی ،  در مدت زمان بین 3 تا 10 ماه فرد را به نمره آیلتس مطلوب میرساند که در ادامه با دوره های مختلف و طول این دوره ها در کلاسهای آیلتس استاد حمیدی بیشتر آشنا می شوید.

   

  ادامه مطلب ...
 • بهترین کلاس آیلتس شیراز

  1398/11/21 - 11:56:23
  بهترین کلاس آیلتس شیراز

  دپارتمان تخصصی زبان استاد حمیدی (Hamidi English Language Department ) با بیش از 17 سال سابقه در تدریس آیلتس در ایران و کشور های خارج تاکید دارد که تمامی دوره های آیلتس با کیفیت بسیار بالایی برگزار شود. 

  همانطور که می دانید آزمون آیلتس تا به امروز متقاضیان زیادی را به خود جذب کرده است و هدف بیشتر متقاضان مهاجرت تحصیلی و یا مهاجرت کاری می باشد و تمامی زبان آموزان با شرکت در این آزمون سطح زبانی خود را مشخص می کنند و بعد از دریافت مدرک برای ویزای تحصیلی و ویزای کاری اقدام می نمایند. 

   

  ادامه مطلب ...
 • آزمون ماک آیلتس

  1398/11/21 - 16:37:17
  آزمون ماک آیلتس

  بر طبق آنچه استاد حمیدی در تعریف آزمون آزمایشی آیلتس می گویند، ماک MOCK در لغت به معنای تقلیدی است و به آزمونی گفته می‌شود که کاملاً شبیه آزمون اصلی باشد.

  که به صورت حضوری برگزار می‌شود و توسط یک یا چند نفر آزمون گیرنده ازشخص متقاضی گرفته شده و توسط فردی که مسلط به آیلتس و مهارت‌های آن است بررسی و نمره دهی می‌شود.

   

  ادامه مطلب ...
طراحی سایت و سئو توسط بهار آرام
Top