معرفی - کلاس آیلتس حضوری

 • کلاس آیلتس ما

  1398/11/20 - 02:02:06
  کلاس آیلتس ما

  کلاسهای زبان استاد حمیدی در سالهای اخیر در شیراز بعنوان بهترین کلاسهای آیلتس شیراز شناخته شده اند. در این کلاسها استاد حمیدی صرف نظر از سطح دانش پایه زبان متقاضی ،  در مدت زمان بین 3 تا 10 ماه فرد را به نمره آیلتس مطلوب میرساند که در ادامه با دوره های مختلف و طول این دوره ها در کلاسهای آیلتس استاد حمیدی بیشتر آشنا می شوید.

   

  ادامه مطلب ...
 • بهترین کلاس آیلتس شیراز

  1398/11/21 - 11:56:23
  بهترین کلاس آیلتس شیراز

  دلایل معروفیت کلاس های آیلتس استاد حمیدی و بعنوان بهترین کلاس آیلتس شیراز شناخته شدن این کلاسها  را می توان در 7 مورد بیان کرد که آنها عبارتند از:

  1. مدرس آیلتس خود استاد حمیدی هستند.  2. مصاحبه و تعیین سطح در آغاز دوره.  3. آموزش از پایه.  4. آموزش مهارتهای چهارگانه آیلتس.  5. نوع دوره از نظر محدودیت زمانی زبان آموز.  6. فرایند سنجش کیفیت یادگیری.  7. آزمون ماک.

  ادامه مطلب ...
 • آزمون ماک آیلتس

  1398/11/21 - 16:37:17
  آزمون ماک آیلتس

  بر طبق آنچه استاد حمیدی در تعریف آزمون آزمایشی آیلتس می گوید، ماک MOCK در لغت به معنای تقلیدی است و به آزمونی گفته می‌شود که کاملاً شبیه آزمون اصلی باشد.

  آزمون ماک آیلتس یا همان آزمون آزمایشی یا شبیه سازی شده آیلتس، آزمونی مطابق با شرایط آزمون آیلتس و با سؤالات استاندارد شامل چهار بخش Listening/Reading/Writing/Speaking می‌باشد که به صورت حضوری برگزار می‌شود و توسط یک یا چند نفر آزمون گیرنده از آزمون دهنده گرفته شده و توسط مصححی که مسلط به آیلتس و مهارت‌های آن است بررسی و نمره دهی می‌شود.

  ادامه مطلب ...
طراحی سایت و سئو توسط بهار آرام
Top